Asset Publisher Asset Publisher

Choinka radości

W grudniu, oprócz uczestnictwa w Jarmarku bożonarodzeniowym w Golczewie, o którym możecie przeczytać tutaj, Nadleśnictwo Rokita uczestniczyło również w innych wydarzeniach mających charakter świąteczny.

                6 grudnia Pracownicy Nadleśnictwa Rokita odwiedzili Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Przybiernowie, oraz Dom Samopomocy w Przybiernowie dostarczając podopiecznym choinkę i paczki od samego Świętego Mikołaja.

Z miłą chęcią włączyliśmy się w pomoc przy organizacji zabawy choinkowej dla dzieci z gminy Golczewo, ofiarowując przepiękną, pachnącą lasem choinkę.

 19 grudnia zaś wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Przybiernowie odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej w Śniatowie, rozweselając pensjonariuszy przywiezioną choinką i drobnymi upominkami, a także umilając im czas jasełkami, które przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Przybiernowie.

 

Za każdym razem spotkaliśmy się z wyrazami wdzięczności i głębokiego wzruszenia zarówno od wychowanków ww. instytucji, jak i ze strony ich opiekunów.

Pozwoliło to również nam - pracownikom, przeżyć szczególnie ten wyjątkowy, przedświąteczny czas.

 

Tekst i fotografie: A. Kowalewska-Szabla