Asset Publisher Asset Publisher

Football Factory Cup

W ostatni weekend zakończył się cykl turniejów Football Factory Cup organizowany przez Wójta Gminy Przybiernów a którego organizację wspomogło Nadleśnictwo Rokita. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięskim drużynom.


Tak to wydarzenie podsumował Uczniowski Klub Sportowy Football Factory Club:


Gratulacje dla wszystkich uczestników cyklu turniejów Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Przybiernów Lilii Ławickiej! To wydarzenie było nie tylko sportowym widowiskiem, ale również doskonałą okazją do budowania wspólnoty i promowania zdrowego stylu życia.
Dziękujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie, pasję i fair play na boisku. Wasze wysiłki sprawiły, że każdy mecz był niezapomnianym przeżyciem, a atmosfera turnieju była pełna entuzjazmu i sportowej rywalizacji.
Szczególne podziękowania dla Pani Wójt Gminy Przybiernów Lilii Ławickiej, Nadleśniczego Mariusza Wabiszczewicza z Nadleśnictwa Rokita ,oraz  wszystkich sponsorów za wsparcie, które umożliwiło zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. W tegorocznej edycji udział wzięło 56 drużyn z naszego województwa ! Blisko 600 dzieci w hali w Gmina Przybiernów
Mamy nadzieję, że Football Factory Cup stał się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także okazją do budowania przyjaźni i wspomnień, które będą inspiracją dla kolejnych pokoleń piłkarzy.
Dziękujemy wszystkim za udział i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje Football Factory Cup!
Z szacunkiem,
Uczniowski Klub Sportowy Football Factory

Podziękowania dla Wszystkich rodziców Football Factory Przybiernów  za zorganizowanie bufetu ! W szczególności Pani Paulinie Radtke , Anna Leoniec , Alicja Maciejczyk

Panu Vice Wójtowi Radosławowi Szczepanowiczowi

Pani Dyrektor  Zespół Szkolno-Przedszkolny Alicja Chudowolska
KS ORZEŁ Łożnica